jednorozcova_torta

„Za chvíľku sú tu. Hlavne nech všetko dobre dopadne a nech im chutí. Prosím, nech sú spokojní a oslava sa podarí.“​

Tieto myšlienky nás sprevádzajú, či už chystáme narodeninovú oslavu, svadbu, krst… 

Pocity šťastia a očakávania, za ktorými sa niekde v kútiku skrýva aj štipka nervozity. 

Každú veľkú udalosť sprevádza chvíľa, kedy sa čas zastaví, všetci stíchnu a ponoria sa do toho okamihu. Svet okolo akoby vtedy neexistoval.

Prvý bozk dojatých novomanželov, kedy je z nich už konečne pán a pani. Promócie, kedy si naše dieťa hrdo kráča po svoj diplom, ktorý ho stál niekoľko rokov tvrdej práce a odriekania. 

Zlatá svadba rodičov, ktorá je ako tajný poklad dvoch ľudí, ktorí tu spolu boli v dobrom aj v zlom celé polstoročie a ustáli spolu všetky búrky.

Stisk ruky k jej tridsiatke a záblesk spomienky, keď sme to malé dievčatko učili prvý krát bicyklovať. Veď to bolo len včera. 

Sú to okamihy, ktoré trvajú len niekoľko sekúnd, ale my si ich chceme zapamätať na celý život. Ten pocit v nás. Tu symboliku a unikátnosť torty.

Jedno však majú tieto okamihy často spoločné. Torta, to je ten čriepok mozaiky, ktorý väčšinou tieto chvíľky sprevádza. Je to symbol oslavy, radosti, symbol niečoho výnimočného. Dieťa,  ktoré sa skláňa, aby sfúklo sviečky vie, že si môže v tej chvíli želať čokoľvek. 

Nič nie je zrazu nemožné. 

A čo by sme si želali my?

Piecť vždy individálne a unikátne. Naše predsavzatie je používať len kvalitné, 100% suroviny bez pridania rôznych náhrad, farbív a umelých prísad

Piecť moderne ( raw / vegán / bezlepkovo / fit), ale zároveň čerpať z receptov našich babičiek.

Vieme, že pre vás to sú chvíľky, ktoré dojmú, ktoré skončia a pritom navždy zostanú.

 Také by sme si želali, aby boli aj naše torty. Aby mali dušu.

Referencia od zákazničky:

Na pohľad hotove umelecké diela. Nádherné zdobenie živými kvetinkami, čerstvým ovocím, ktoré lahodia oku ale aj mlsnému jazýčku. Ďakujeme za spríjemnenie všedného aj sviatočného dňa s dobrotkami od Karin:)
Miška Jaňovková
spokojná zákazníčka
0
spokojnoť
5/5

Galéria k článku: