MOŽNOSTI ZDOBENIA cheesecakov a moderných tort

Pri objednávke cheesecake alebo modernej torty kaviarenského typu si môžete vybrať z viacerých možností zdobenia.

Konkrétne sa jedná o 4 možnosti:

  • premium výzdoba + číslo/meno alebo oboje
  • premium výzdoba
  • štandard výzdoba
  • žiadna výzdoba

S radosťou Vašu objednávku prispôsobíme Vaším požiadavkám, ktoré môžete uviesť do poznámky pri objednávke alebo nám zavolať.

PREMIUM VÝZDOBA S ČÍSLOM/MENOM

5/5

Tortu alebo cheesecake je možné si objednať aj s výzdobou PREMIUM + číslo/meno alebo oboje. Výzdoba premium s číslom/menom obsahuje ozdobenie sezónnym ovocím jedlými resp. sušenými kvetmilyofilizovaným ovocím, krémom, pusinkami a pod. 

Naviac oproti výzdobe PREMIUM: K výzdobe premium je možné si zvoliť požadované číslo alebo meno z čokolády na tortu/cheesecake. (meno alebo číslo poprosíme uviesť do poznámky k objednávke)

PREMIUM VÝZDOBA

5/5

Výzdoba premium obsahuje ozdobenie sezónnym ovocím jedlými resp. sušenými kvetmilyofilizovaným ovocím, krémom, pusinkami a pod. K 

štandard VÝZDOBA

3/5

Výzdobu štandard najčastejšie odporúčame pre produkty, ktoré sa chystáte rovnomerne nakrájať. Pri tejto výzdobe je ozdobený každý rez zvlášť najčastejšie s jedným druhom ovocia o počte 12ks. T.j. v cene výzdoby je zahrnutý jeden druh ovocia/kvetov/sušienok a pod. podľa zvoleného druhu cheesecake/torty a sezónnej dostupnosti.

ŽIADNA VÝZDOBA

1/5

Samotný cheesecake/torta je na povrchu (na poleve) ozdobený podľa druhu a príchute buď strúhanou čokoládou, hoblinami z čokolády, kokosom, orechmi, stekancami/frkancami z čokolády, sušienkami, karamelom, kúskami ovocia, kúskami korpusu, krémom, pusinkami atď.

Zatvor menu
×
×

Cart