Pár slov na začiatok

Sme poctivá bratislavská výrobnička moderných a individuálnych tortičiek, zákuskových rezov a iných dobrôt ako sú makrónky, cheesecakes, tartaletky, mufiny a cupcakes.

Pekárničku založila a zároveň aj sama pečie vyštudovaná architekta s citom pre osobitný design, detaily a umeleckú tvorbu. Z uvedených skutočnosti sa snažíme vyrobiť skutočne chutné, štýlové a nadýchané produkty.
Skúsenosti zbierame z tradičných receptov od našich babičiek s prepojením na moderné prvky cukrárenskej výroby 21. storočia.

Pri každodennej tvorbe dbáme na kvalitu a pôvod vstupných surovín (špaldová múka, trstinový cukor, kvalitná čokoláda a pod.) s dôrazom na výsledný efekt a chuť.

Výrobky sú ľahké, nadýchané a svieže obohatené o sezónne ovocie, alebo jedlé kvety bez margarínu, stužovačov, práškových náhrad, umelých farbív a pridaných konzervantov.

Prihliadame na požiadavky modernej doby a k tomu prispôsobujeme naše produkty, preto v našej ponuke nájdete aj vegánske, raw, bezlepkové, fit a iné variácie produktov. Tešíme sa na Vás

PULTOVÝ PREDAJ od roku 2019

Počas otváracích hodín je možný kusový odber - podľa aktualnej ponuky. Vždy je v ponuke minimálne cheesecake, makrónky, tartaletky, veterníčky a kaviarenské torty do vypredania zásob v daný deň.

Otváracie hodiny:

Streda-Piatok: 12:00-17:00 (otvorené - kusový odber). Ostatné dni (aj cez víkend) pečieme a vydávame Vaše objednávky. Vyzdvihnutie individuálnej objednávky je možné počas otváracích hodín resp. iný čas po dohode.
Kde nás nájdete ?

Niekoľko užitočných čísiel

0
ZÁKAZNÍKOV
0
UPEČENÝCH MAKRÓNIEK
0
CHEESECAKES
0
UNIKÁTNYCH TORT

Ste kaviareň, reštaurácia, hotel, detský kútik alebo chystáte svadbu ?

Kontaktuje nás

Naše zásady

ktoré poctivo dodržiavame

Zdravý životný štýl

Aj my si často chceme pomaškrtiť, ale ako pri všetkom aj pri maškrtení treba nájsť vhodný kompromis a zvoliť si primeranú mieru. Práve preto sme zaradili do ponuky aj fitness produkty, ktoré okrem maškrtenia majú pridanú hodnotu (nižší obsah cukrov a tuku s pridaním väčšieho množstva bielkoviny pre rast a regeneráciu svalov).

Starostlivo vyberáme suroviny

Pri pečení dbáme na kvalitu a starostlivo vyberáme použité suroviny s dôrazom na ich pôvod, výsledný efekt a chuť. Snažíme sa nakupovať od lokálnych oficiálnych farmárov (najmä sezonné suroviny). Nepoužívame margarín, stužovače, práškové náhrady, umelé farbivá a do výrobkov nepridávame žiadne konzervanty.

Vynovené tradičné receptúry

Naše recepty sú zmesou tradičnej starej dobrej cukrárskej kuchyne a novodobého cukrárskeho umenia. Pravidelne sa zúčastňujeme na zahraničných školeniach a inovujeme náš sortiment. Nadobudnuté vedomosti sa vyskytujú v našich koláčikoch v podobe harmónie chuti a nevšedného vzhľadu.

Široká klientela a bohatá ponuka

Cukrárske výrobky pečieme a dodávame od fyzických osôb až po veľké korporátne večierky. Naše výrobky sú vhodné na oslavu rôznych sviatkov, narodenín, detských osláv, ku kávičke, firemné eventy a večierky.

Taktiež v ponuke nájdete aj vegánske alebo celiatické prevedenia našich produktov.

Flexibilita, ústretovosť a intolerancie na suroviny

Sme flexibilná spoločnosť s neustálym záujmom inovovať naše výrobné procesy. Vieme Vám naše produkty po vzájomnej dohode upraviť podľa Vášho želania a najmä chuti. Či už ide o menší zákusok alebo celé svadobné portfólio "candy baru".

Objednávky prijímame non-stop

Naše výrobky je možné objednať non-stop on-line cez web, e-mailom alebo telefonicky. Poprípade na prevádzke. Taktiež konzultácie k objednávkam poskytujeme na Instagrame a Facebooku. Každú objednávku si osobitne preverujeme aby sme upiekli presne to, čo zákazník požaduje.